![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/05/дтп-гол.jpg)
“Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди травми отримав 70-річний водій скутера. Постраждалого госпіталізували до лікарні.
ДТП сталася сьогодні вранці біля села Доброводи Уманського району. Попередньо поліцейські встановили, що 55-річний водій Jeep допустив зіткнення з електроскутером, що рухався у попутному напрямку. Постраждав 70-річний керманич скутера, його госпіталізували до реанімаційного відділення.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили тяжке тілесне ушкодження слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 КК України. Наразі правоохоронці встановлюють повні обставини автопригоди. Слідство триває.” – повідомляє Уманське районне управління поліції
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_5368516486878059067_y-1024x1024.jpg)