Суспільство Підривні роботи на Уманщині Admin 24.05.2024 “Шановні жителі громади! Сьогодні, 24 травня 2024 року. Орієнтовно о 09:30 год. – може бути чутно звуки вибухів на Уманщині. Працюють наші профі – знищують раніше виявленні боєприпаси. Якщо будуть зміни, додатково повідомлю” – пише Ірина Плетньова. Continue Reading Previous Previous post: Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом ДТП на УманщиніNext Next post: Обдаровані учні Уманщини: гордість та майбутнє України Related News Захищаючи Україну, загинув колишній міський голова Умані Олександр Цебрій Захищаючи Україну, загинув колишній міський голова Умані Олександр Цебрій Рятувальники Уманщини ліквідували пожежу на транспорті Рятувальники Уманщини ліквідували пожежу на транспорті Церква Уманщини перейшла до Православної Церкви України Церква Уманщини перейшла до Православної Церкви України Модернізація та енергоефективність в гімназії №11 міста Умань Модернізація та енергоефективність в гімназії №11 міста Умань