![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/05/навчання-гол.jpg)
“Завершилося наше навчання, за програмою ULEAD з Європою / ULEAD with Europe «Ліга лідерів місцевого самоврядування» та ми віримо, що і надалі будемо зустрічатися для обміну досвідом і наступних ідей як зробити нашу Україну сильнішою, кращою і комфортною для людей.
Велика подяка ULEAD з Європою / ULEAD with Europe за можливість навчатися, спілкуватися та ділитися досвідом з колегами зі всієї України.” – повідомляє Ірина Плетньова.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/05/навчання-768x1024.jpg)