![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/03/417471590_419143277460269_3354800777193500299_n-1024x683-1.jpg)
Марк Стронг зібрав 60 тисяч доларів на облаштування бомбосховища для учнів Дмитрушківського ліцею в Черкаській області.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці фандрейзингової платформи “United24”.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/03/417471590_419143277460269_3354800777193500299_n-1024x683-1.jpg)
У Дмитрушківський ліцей їздять навчатися діти з чотирьох навколишніх сіл та Умані. До повномасштабної війни він приймав 327 школярів. Сьогодні через те, що у будівлі дуже маленьке укриття, до школи можуть їздити близько 150 учнів. Інші змушені навчатися дистанційно.
Зазначимо, що голлівудський актор Марк Стронг – зірка культових фільмів “Шерлок Голмс”, “Кінгсмен”, “Загадкове вбивство-2”, “Рок-н-рольник”, “Гра в імітацію”. Амбасадором проєкту “United24” він став у вересні 2023 року.