![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/03/430206357_3594174657512041_666186854188569626_n.jpg)
На центральній площі міста Умань відбулася зустріч мера Ірини Плетньвої, її заступників , волонтерського штабу ” До перемоги” та наших військових , при якій було передано два позашляховика . Автомобіль джип гранд черокі було придбано за кошти одноденного заробітку структурних відділів Уманської міської ради та пікап Форд Рейнджер, який придбали за кошти премій міського голови та її заступників.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/03/430206357_3594174657512041_666186854188569626_n-1-1024x768.jpg)
“Довгоочікувана зустріч з нашими Героями!
Наші мужні, сильні та незламні українські воїни! Дякуємо за день! Дякуємо за захист! Хай береже вас Господь!
Слава Героям ЗСУ!
Слава Україні!”- написала на своїй фейсбук-сторінці міський голова міста Умань Ірина Плетньова.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/03/430178105_3594174754178698_6035856081415458447_n-1024x768.jpg)
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/03/430169102_3594174634178710_5806126730945113084_n-1024x683.jpg)
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/03/430222338_3594174697512037_8524477116823812665_n-1024x683.jpg)
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/03/430211586_3594174767512030_623920757714899761_n-1024x768.jpg)
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/03/430172931_3594174824178691_197600159826623549_n-1024x683.jpg)
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/03/430149850_3594174804178693_8377882655266749078_n-1024x768.jpg)
Олег ГанічКатерина ТерещенкоГО “Уманський міськрайонний центр “До перемоги”Вікторія ВасиленкоЛюдмила ФоменкоOleg Gervas