![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/424867411_794147579420849_5751295503391278685_n.jpg)
10 лютого 2024 року в м. Умань в межах ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулись змагання з волейболу серед шкільних команд.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/424867411_794147579420849_5751295503391278685_n.jpg)
У підсумку переможцями та призерами стали:
юнаки:
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/422062286_794147986087475_5796910830999571160_n.jpg)
1 місце – команда Уманської гімназії № 5;
2 місце – команда Уманського ліцею № 3;
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/424618180_794148052754135_4350646711749321765_n.jpg)
3 місце – команда Уманської гімназії № 11;
дівчата:
1 місце – команда Уманської гімназії № 5;
2 місце – команда Уманської гімназії № 14;
3 місце – команда Уманського ліцею № 3.
Катерина Терещенко – секретар Уманської міської ради привітала всіх учасників територіального етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» та вручила грамоти учасникам змагань з волейболу, а переможцям медалі та кубки.
РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО !
СЛАВА УКРАЇНІ !
Довідково: проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» ініційований Президентом України Володимиром Зеленським і має на меті створення атмосфери спортивного свята серед учнів шкіл нашої територіальної громади, а також збільшення кількості школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.
Протягом трьох тижнів уманські шкільні команди, а це понад 1000 юних уманців, будуть змагатись за першість у волейболі, баскетболі, черлідингу, спортивному орієнтуванні, футзалі. Переможці представлятимуть нашу територіальну громаду в наступному етапі «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».