![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/image-1.png)
«Діти для дітей»: волонтерський проєкт, який реалізовується в Уманській громаді.
У амбулаторіях де будуть приймати діток наші педіатри, завершені усі ремонті роботи.
Сьогодні над створенням казкової атмосфери на стінах коридору працюють наші талановиті уманчани: @Володимир Харитонов, Anastasia Shepeta, Костянтин Шепета, педагоги і вихованці Уманська дитяча школа мистецтв “Антарес”
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/427535429_3580388135557360_7977615868090098506_n.jpg)
Проєкт реалізовується виключно на волонтерських засадах.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/427856300_3580388258890681_6520047894940590435_n-1-1024x683.jpg)
«До нас звернувся Юрій Пальчак директор Уманського міського центру первинної медико-санітарної допомоги з проханням «оживити» стіни. Ми звісно відгукнулись. Взяли за основу ілюстрації Василя Власюка з книги Сашка Лірника «Пухнасті казочки». Ми вважаємо, що тваринки (котики та зайчики) є тим позитивом, якого дуже не вистачає у наш час», – розповіла Анастасія Шепета.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/426416966_3580388302224010_1926810986712623529_n-1024x768.jpg)
Наші неймовірні Уманчани! Дякую вам за створення затишку, тепла та казкової атмосфери нашій малечі Про це на своїй сторінці у соц. мережі фейсбук повідомляє міська голова Умані Ірина Пленьова.