![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/02/o_1gpdq70ng1tge1lpb1mhnb8o14sj2a-1024x771-1.jpg)
В Уманському центрі реабілітації «Гармонія» встановили підйомник для занурення у воду і підйому з басейну людей з обмеженими руховими можливостями. Пристрій передали поляки, повідомляє Умань News.
Серед реабілітаційно-оздоровчих послуг, які можуть отримати мешканці Умані в реабілітаційному комплексі «Гармонія», тепер додалися ще і водні процедури в басейні для людей, які не можуть самостійно зануритися в басейн і піднятися з нього.
Польські колеги з міста-побратима Курнік передали в Умань спеціальний підйомник з кріслом, який обережно опускає і підіймає малорухливого пацієнта з басейну.
Як пояснив, головний лікар реабілітаційного комплексу «Гармонія» Михайло Батюк, ─ хворих з враженнями перифірійої нервової системи доволі багато серед пацієнтів комплексу.
Відпер в басейні значно краще і швидше зможуть відновлюватися люди після інсультів. Басейном можуть користуватися навіть ті люди, хто пересувається у інвалідному візку.