![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/02/csobtomfs4kwpt1lpuou.jpg)
Більше 150 людей з прифронтових зон привезли до Умані автобуси евакуаційної місії «Восток SOS».
Хто повідомляє: Управління праці та соцзахисту Уманської міської ради
В чому суть
17 лютого евакуаційні екіпажі благодійного фонду «Восток SOS» доставили в Умань чергову групу людей з тих територій України, які регулярно обстрілюють російські агресори.
Всього екіпажі евакуаційної місії «Восток SOS» привезли до Умані понад 150 людей.Автор: УПСЗН
Всього від початку повномасштабної агресії, екіпажі евакуаційної місії «Восток SOS» привезли до Умані понад 150 осіб старшого віку, осіб з інвалідністю, лежачих хворих з тимчасово окупованих територій та із зони активних бойових дій
В повідомленні зазначено, що ці люди будуть проживати в структурних підрозділах управління праці та соціального захисту населення для осіб похилого віку та з інвалідністю. Вони будуть отримувати соціальні послуги стаціонарного та паліативного догляду.
Евакуаційна місія «Восток SOS» рятує мешканців небезпечних прифронтових селищ, які щодня потерпають від ворожих обстрілів, а гуманітарна ситуація залишається незадовільною.
Доставку людей з зони активних бойових дій здійснюють евакуаційні екіпажі німецького представництва ADRA За підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (German Federal Foreign Office).
![](https://umannews.city/upload/article/o_1gpg8t66b17u73tp1g2c1r991mgp1r.jpg)
Нещодавно ADRA Ukraine надала транспортну допомогу восьми особам, яких раніше евакуювали з міст Лимана, Бахмута, Торецька, Слов’янська Донецької області до Центру тимчасового розміщення маломобільних людей пенсійного віку та людей з інвалідністю, евакуйованих з гарячих точок, розташованого в місті Дніпрі.
Завдяки благодійній організації цих осіб з Дніпра далі евакуювали до більш безпечного міста – Умані, що в Черкаській області.