![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-07_10-30-11.jpg)
7 квітня під час чергової сесії Уманської міської ради VIII скликання було призначено заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
Ним стала Волошенюк Світлана Анатоліївна.
Довідка: Світлана Волошенюк народилася у с. Соколівка Жашківського району. У серпні 2018 була обрана головою Жашківської районної ради. У 2020 році була головою Уманської районної державної адміністрації.