![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/01/422328253_685225377146224_4168513399416872742_n.jpg)
Зловмисник протягом місяця «господарював» у чужих будинках та гаражах завдавши потерпілим збитків. Христинівські правоохоронці встановили всі обставини вчинення злочинів та вже повідомили чоловіку про підозру.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/01/422319570_685225350479560_4297026672889289247_n-1024x682.jpg)
Під час досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що у грудні минулого року 26-річний чоловік проникав у домоволодіння та гаражні приміщення жителів Христинівки Уманського району та викрадав майно. Його цікавило практично все: цінні речі, гроші, велосипеди, техніка, бензопила, мотоцикл Forte та навіть харчові продукти. Не оминув він і місцевий магазин в якому теж скоїв крадіжку.
Відтак своїми діями крадій завдав людям шкоди на майже 30 тисяч гривень.
У скоєному зловмисник зізнався. Він видав речі, що належать потерпілим. Нині поліцейські усе повернули власникам.
Слідчі, за процесуального керівництва Христинівського відділу Уманської окружної прокуратури, оголосили правопорушнику підозру у чотирьох епізодах ч. 4 ст. 185 (Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) та підозру за ч. 2 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України.
За скоєне йому загрожує до восьми років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Повідомляє Уманське районне управління поліції