![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/01/420111151_785972226907401_4835866792774329810_n.jpg)
Зловмисник розміщував «фейкові» оголошення про продаж побутової техніки. Нині слідчі довели причетність чоловіка до дев’яти випадків шахрайства. Слідство триває.
Шахрайську діяльність 34-річного жашківчанина, який вже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини, викрили оперативники відділу поліції міста Жашкова.
Під час розслідування встановлено, що чоловік розміщував в соціальних мережах оголошення про продаж побутової техніки. Насправді товару в наявності у нього не було. Натомість він отримував від клієнтів передплату за технік та витрачав гроші на свої потреби.
Загалом аферист ошукав дев’ять громадян на суму майже 18 тисяч гривень.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/01/420111151_785972226907401_4835866792774329810_n-700x1024.jpg)
За процесуального керівництва Жашківського відділу прокуратури порушнику оголошено про підозру за дев’ятьма епізодами ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Наразі чоловіка перевіряють на причетність до подібних раніше скоєних злочинів.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/01/420096768_785972223574068_1874765653870242667_n-460x1024.jpg)
Підозрюваному загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до трьох років.
Повідомляє Поліція Черкаської області