![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/03/333030502_931685357963957_1206044751714605498_n.jpg)
Кібергігієна стала надзвичайно важливою у сучасному суспільстві. Школярі без необхідних знань можуть натрапити на чимало небезпек в інформаційному середовищі. Про те, як реагувати на виклики у кіберпросторі розповідав старший інспектор ювенальної превенції Сергій Коваленко.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/03/image-7-960x1024.png)
Інформативні бесіди з батьками та дітьми пройшли в Уманських гімназіях №5 та №14. Поліцейський розповів присутнім, з якими загрозами можна зіткнутися у віртуальних спільнотах. Йшлося про групи, які пропагують насильство серед неповнолітніх.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/03/image-8-1024x702.png)
Правоохоронець нагадав старшокласникам, що не варто переписуватися з незнайомцями та не викладати свої дані, не піддаватися штучним закликам в соціальних мережі, які поширюють невідомі особи, та застеріг підлітків від необдуманих вчинків. Батькам наголосив на тому, щоб вони застерегли дітей від негативного впливу соціуму та проводили більше часу з ними.