![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/03/630x472-images-news-032023-.thumbs-f475e854f223099508a486b6e9930ac7_930_0_0.jpg)
Для того, щоб оперативно та професійно реагувати на надзвичайні ситуації, рятувальники Уманщини постійно підвищують свою професійну майстерність.
Так, 3 березня проведено пожежно-тактичні навчання щодо гасіння пожежі у виробничому цеху на одному з підприємств Монастирищенської територіальної громади.
Метою тренування є перевірка боєготовності рятувальників 5-го державного пожежно-рятувального загону до гасіння великих і складних пожеж, організація зв’язку на пожежі та дотримання особовим складом правил безпеки праці.
![334739751_933893997979737_8525839582114382174_n](https://procherk.info/plugins/content/mavikthumbnails/thumbnails/630x472-images-news-032023-.thumbs-fd7ff0b80ae7bf71066178114fd4705e_930_0_0.jpg)
По завершенню навчань співробітниками ДСНС проведено бесіду з працівниками підприємства щодо правил пожежної безпеки на робочому місці та під час виявлення вибухонебезпечних предметів, практично відпрацьовано використання вогнегасників.
![334551829_574855401219277_6929556180001932890_n](https://procherk.info/plugins/content/mavikthumbnails/thumbnails/630x472-images-news-032023-.thumbs-78e45f4b9d3e6350fa24540f19d9c2ef_930_0_0.jpg)