05.03.2024

Компанія Corteva Agriscience реалізувала навчальну програму Corteva Grows для підтримки аграрної освіти в Україні та поглиблення комунікації між освітою та бізнесом в Уманському національному університеті садівництва.

Про це повідомляє Corteva Agriscience.

У межах програми коштами Corteva був створений інформаційно-освітній центр, куди придбано необхідну комп’ютерну техніку з програмним забезпеченням для реалізації проєкту віртуальної бібліотеки на бізнес-тематику з доступною всім студентам передовою літературою з економіки, агрономії, стратегічного менеджменту та лідерства. Оновлення та поповнення бібліотеки створюватиметься силами кафедри економіки університету.

Також студенти прослухали від фахівців Corteva з фінансів, маркетингу та цифрових технологій онлайн-лекції, засновані на передових практиках, досвіді та здобутках міжнародної компанії, яка працює в 140 країнах світу та має понад 150 науково-дослідних центрів, зокрема в Україні.   

Людмила Смолій, координаторка проєкту від Уманського національного університету садівництва

Співпраця з великим відповідальним бізнесом дає можливість долучити студентів до передових знань та ознайомити із сучасними практиками ведення агробізнесу. Для нас дуже важливою є участь Corteva Agriscience в проєктах університету, і ми вдячні компанії за її позицію та внесок у розвиток агроосвіти України.

Corteva системно працює над залученням молоді в агро, співпрацюючи з профільними університетами та реалізуючи різноманітні проєкти з популяризації професії. Компанія багато уваги приділяє подоланню стереотипів та інформуванню про реальні можливості в агро, підвищуючи престиж професії. На сприянні залученню молоді в агро окремо наголошено в підписаній спільній декларації Corteva та Міністерства аграрної політики та продовольства.  

Олексій Коваленко, фахівець з розвитку цифрових рішень Corteva Agriscience в Україні, координатор програми Corteva Grows

Повномасштабна війна, розв’язана росією проти України, поставила перед державою виклики, пов’язані з освітою та майбутнім дітей та молоді. Завданням держави, закладів освіти та відповідального бізнесу є залучення молоді саме до опорних галузей економіки, таких як сільське господарство, що є драйверами зростання ВВП, забезпечують велику кількість робочих місць і матимуть велике значення у розбудові галузі та країни після війни. Велика увага до залучення молоді в агро притаманна Corteva, і ми розуміємо, що активне впровадження практичних методів та створення сприятливого інформаційного середовища сприяє формуванню висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців у галузі аграрного бізнесу, вихованню професіоналів, які віддані впровадженню інновацій, виконуючи таким чином важливу роль у розвитку України та забезпеченні продовольчої безпеки світу.

Повідомляє AgroPortal