![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/11/403103887_741439758024965_3091660971544737079_n.jpg)
17 листопада світова молодіжна спільнота відзначає Міжнародний день студента. З цієї нагоди цього дня традиційно в Умані відбувається зустріч міського голови Ірини Плетньової з студентською молоддю.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/11/403102254_741440148024926_5857083107450060034_n-1024x683.jpg)
Кращих представників студентства, які своєю енергією, креативністю, натхненими справами зробили вагомий особистий внесок у розвиток на тільки свого навчального закладу, а й у різні сфери життєдіяльності держави відзначили Подяками міського голови. Також були нагороджені переможці міського Конкурсу проектів.
Повідомляє ” Умань ТРК”