17.04.2024

За результатами комісійних перевірок фахівців Держпродспоживслужби в Уманському районі виявлено порушення затверджених норм харчування в закладах освіти Уманщини. Серед них недоотримання дітьми, відповідно до норми, м’яса, молока та продуктів з молока, риби, яєць, частково овочів, какао, соків та фруктів.

Про це повідомляє начальник Уманського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області Лариса Качанова.

Основною причиною невиконання затверджених норм харчування є недостатнє фінансування, яке виділяється на харчування дітей  в дитячих дошкільних закладах та школах, зростання цін на продукти, непроведення своєчасного перерахунку коштів, необхідних для харчування та несвоєчасне проведення тендерних процедур.

В закладах загальної середньої освіти Уманської МТГ вартість харчування в 2022 році однієї дитини в день становила в середньому 34,0 грн., в дошкільних закладах від 53,90 до 121,0 грн., в Паланській та Ладижинській ОТГ в межах 36,80 грн., в ЗДО – 56,4грн, в Христинівській ОТГ – 18,0 грн. обіди в ЗЗСО та 33,0 грн. триразове харчування в ЗДО, Монастирищенській ОТГ- 16,0 грн. та 38,0 грн., Маньківській ОТГ- 22-32,0 грн. та 40,0 грн.,  40,0 грн. в ЗДО Жашківської ОТГ. У Бабанській та Дмитрушківській ОТГ всі навчально-виховні заклади розпочали своє функціонування без організації харчування, не порушуючи відповідний режим роботи.

За результатами аналізу фактичного виконання норм харчування встановлено, що протягом 2022 року учні та вихованці цих закладів не отримували відповідно до норми м’яса, молока та продуктів з молока, риби, яєць, частково овочів, какао, соків, фруктів в тому числі сушених. Виконання норм харчування в закладах освіти територіальних громад виконувались в Ладижинській – на 96%, Уманській – 92%, Паланській – 85%, Маньківській – 68, Христинівській – 65%,  Монастирищенській – 55%. Внаслідок чого учні та вихованці недостатньо отримували білків, жирів, вуглеводів, що може призвести до сповільнення процесів росту, розумової діяльності, зниження імунітету, працездатності, порушення нервово-психічного розвитку, погіршення показників фізичного, психічного здоров’я.

Також у всіх перевірених закладах виявлені порушення: відсутність повного набору приміщень харчоблоку або розмежування харчування в часі, недостатня кількість холодильного та технологічного обладнання, кухонного посуду, розроблювального інвентарю, невідповідність фактичного меню чотиритижневому сезонному, порушення умов зберігання харчових продуктів та приготування готових страв, відсутність/не актуалізація  технологічних карток приготування страв, гігієнічного навчання, навчання в системі НАССР, відповідальних за організацію харчування, даних щодо щомісячного аналізу виконання норм харчування у керівників, часткове впровадження системи НАССР, зокрема відсутність програм моніторингу контрольно-критичних точок, програм мікробіологічного контролю готових страв, води, безпечності технологічного процесу, процесів валідації, верифікації, стратегій розвитку безпечності та відповідності харчових продуктів встановленим вимогам законодавства.

З метою оцінки якості харчування дітей, безпечності харчових продуктів у закладах освіти за минулий рік було досліджено 98 готових страв на калорійність, 32 на якість термічної обробки, без відхилень, 145 проб готових страв за мікробіологічними показниками (4 з відхиленням – 2,7%),  87 проб овочів на вміст нітратів (9 відхилень, що становить 10%), 180 змивів з об’єктів навколишнього середовища (3 з відхиленням – 1,6%), не відповідали вимогам за мікробіологічними показниками 22% проб води питної.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *