11.12.2024

Третій день навчання активістів в Умані був присвячений SWOT-аналізу, що допоміг учасникам детальніше вивчити сильні та слабкі сторони, можливості та ризики своїх проєктів. Цей метод надає можливість оцінити як внутрішні, так і зовнішні фактори, що можуть вплинути на успіх і стабільність діяльності, зосередивши увагу на ключових ризиках з високим потенційним впливом. Отримані знання допоможуть учасникам краще оцінити перспективи та відповісти на виклики.

Разом активісти обговорювали реальні проєкти, слухали пропозиції ідеї з організації простору, демонстрували свої погляди на важливі аспекти діяльності. Ще один крок до позитивних змін і розвитку!

Навчання супроводжувалось відвідуванням цікавих локацій:

Державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура» у селі Легедзине. Під керівництвом наукової співробітниці Людмили Чабанюк учасники переглянули експозиції музею, побували у трипільській хаті, дізналися про історію трипільських поселень та світоглядні паралелі з сучасними українцями. Спілкувалися з директором музею Владиславом Чабанюком, також кінорежисером, який поділився своїм баченням і досвідом.

Приватна колекція Трипільської культури в Уманському краєзнавчому музеї Максима Явтушенка. Це приклад, як підприємець зі своїм захопленням історією створив повноцінну виставку. Значна кількість ресурсів вкладена в збереження історії, а найцікавішим аспектом стало представлення VR-проєкту Трипільського поселення, який учасники змогли випробувати.

Приватна картинна галерея «Храм мистецтва» Наталії Семененко. Галерея нараховує понад 300 картин художниці і є чудовим простором для натхнення.

Навчання завершилось традиційним брейнстормом із тренерами, що сприяло обміну ідеями та підсумуванню роботи.

Школу проєктних менеджерів для ВПО та інших соціальних груп з Черкаської, Вінницької та Кіровоградської областей реалізує #АРРТОТГ за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».