19.09.2024

Нещодавно завершились Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное «Олімпійські надії», у яких взяли участь 105 спортсменів з 19 команд України. Змагання проходили з 14 по 17 серпня 2024 року і слугували відбірковими для складу збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях «Olympic Hopes Regatta 2024».

У змаганнях брали участь і представники відділення веслування на байдарках і каное Уманської дитячо-юнацької спортивної школи. Команда з 13 спортсменів показала відмінні результати:

• Ксенія Падецька виграла золото в усіх своїх дисциплінах: каное – одиночки на дистанціях 200, 500, 1000 метрів, а також у каное – двійці на дистанції 500 метрів.
  • Іван Іщенко та Арсен Бугай здобули срібло у заїзді байдарок – двійок на дистанції 1000 метрів і бронзу на дистанції 500 метрів.
  • Богдан Островський та Артем Нечипуренко посіли третє місце у заїзді байдарок – двійок на дистанції 1000 метрів.
  • Артем Літвіненко виборов бронзові медалі в заїздах байдарок – двійок на дистанціях 1000 та 500 метрів.
  • Анна Пензай отримала срібло у заїздах каное – одиночки на дистанції 200 метрів і бронзу на дистанції 500 метрів.

Ці результати є значним досягненням для спортсменів та їх тренерів: Володимира Іщенка, Юлії Юрійчук та Олександра Рожанського. Успіх команди свідчить про високу якість підготовки та готовність до міжнародних змагань.