05.03.2024

Поліція Черкащини закликає батьків приділити особливу увагу своїм дітям, адже безпека дітей – найважливіша річ.

????З кожним роком кількість користувачів всесвітньої мережі неухильно зростає. Інтернет-технології вже стали невід’ємною частиною життя сучасного суспільства. Нікого не дивує те, що діти самостійно шукають необхідну інформацію за допомогою Інтернет мережі.

????Та більшість дітей не володіють інформацією про небезпеку Інтернету й не мають сформованих навичок онлайн-культури. Нині в мережі набувають поширення молодіжні субкультури, які пропагують насильство.

????Щоб запобігти небезпеці, поліція закликає батьків приділяти більше уваги психологічному стану дитини:

• аби з’ясувати, чи є дитина учасником телеграм-каналів, які втягують маленьких українців у небезпечну спільноту, поліція радить опановувати Інтернет-технології, завести власний акаунт й стати другом своїй дитині в соціальних мережах;

• аналізувати вміст сторінок дитини, уважно читати її публікації, вивчати групи, до яких вона приєдналася;

• переглядати зміст спілкування в приватних чатах;

• звертати увагу на фото й відео, що викликають інтерес дитини, зокрема ті, що збережені, поширені або вподобані;

• контролювати відео та фото, які зберігаються на гаджетах вашої дитини;

• звертати увагу на її коло спілкування.

????Покажіть дитині, що вона вам небайдужа, що ви піклуєтеся та дбаєте про неї, запропонуйте спільно провести час. Поясніть про небезпеки, які існують на просторах мережі Інтернет.

????Вкотре закликаємо батьків більше спілкуватися із дітьми, звертати увагу на їх коло спілкування, поведінку та способи проведення дозвілля.