![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/04/436354010_732927579042670_5564701450977479279_n.jpg)
Попередньо, водій, керуючи вантажним автомобілем Volvo, не дотримався безпечної дистанції та скоїв зіткнення з транспортним засобом Renault Duster. Від удару легкове авто з’їхало на узбіччя дороги. Учасники автопригоди, попередньо, не постраждали. Транспортні засоби отримали механічні пошкодження.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/04/436354010_732927579042670_5564701450977479279_n-1024x682.jpg)
Поліцейські забезпечують регулювання дорожнього руху.
Водії, будьте уважні та обережні на дорозі! Порушення Правил дорожнього руху призводить до аварій, травмування та навіть загибелі.
Повідомляє Уманське районне управління поліції