![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/04/435688179_831816418987298_2340971433646332609_n.jpg)
На базі Служби первинного соціально психологічного консультування у співпраці з Громадською організацією “Міський центр ініціатив» відбулося ще одне цікаве заняття, на якому “мудрі теслі” отримали новий досвід.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/04/435683298_831816435653963_663638000356084860_n-768x1024.jpg)
Цього разу хлопці знайомилися з будівельним феном, дізнавалися як ним користуватись і доробили світильні лампи, які почали створювати на минулому занятті .
Для хлопців віком 10-14 років, у яких батьки воюють на фронті, такі творчі зустрічі дуже важливі. Прикладаючи зусилля, наполегливо та творчо долаючи труднощі, на прикладах реалізованих чоловіків, знайомлячись з духовними цінностями, діти навчаються планувати своє майбутнє.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/04/436368862_831816485653958_1446124602440589205_n-768x1024.jpg)
Повідомляє Уманська міська рада