![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/428336151_699344409067654_6545108455660761454_n.jpg)
Житель міста Жашків зберігав удома зброю, набої та наркотики. Поліція все вилучила та відкрила кримінальні провадження. Чоловіку загрожує до семи років позбавлення волі.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/428336151_699344409067654_6545108455660761454_n-682x1024.jpg)
Злочинну діяльність 42-річного жашківчанина викрили оперативники відділу поліції міста Жашків. За процесуального керівництва прокуратури та за ухвалою суду в помешканні чоловіка провели санкціонований обшук. Поліцейські виявили та вилучили ймовірно пістолет та більш як 30 набоїв різного калібру.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/428369594_699344415734320_2194844942507045983_n-1024x682.jpg)
Крім того, правоохоронці вилучили більш як кілограм подрібненої речовини зеленого кольору (канабіс) та інші речові докази. Все це направили на експертизу до Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/428374557_699344459067649_4797603839001090349_n-682x1024.jpg)
Дії фігуранта слідчі кваліфікували за ч. 2 ст. 309 (Незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Триває досудове розслідування.
Повідомляє Уманське районне управління поліції