![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/425767878_790912709744336_4378837133232842047_n.jpg)
04 лютого 2024 року завершився “Зимовий чемпіонат” з футзалу, що тривав протягом листопада 2023 – лютого 2024 року і в якому взяли участь 12 команд Уманського району.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/425834787_790912766410997_3582215146276246140_n-1024x683.jpg)
У підсумку уманська команда “Зоря ДЮСШ 1” посіла 2 місце в ЗОЛОТІЙ ЛІЗІ цього турніру, а Ян Лісовий визнаний кращим гравцем команди.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/426040495_790912703077670_7353935111567109504_n-1024x683.jpg)
Ще одна уманська команда “Ятрань 80-ті” виборола 1 місце в СРІБНІЙ ЛІЗІ чемпіонату, а Дмитро Казанюк визнаний кращим гравцем команди.
Нападник “Зоря ДЮСШ 1” Володимир Здирко із 22 забитими голами посів 2 місце серед бомбардирів чемпіонату, поступившись у цій номінації Сергію Твердоуху з команди «УТК».
Чемпіонат був проведений на високому рівні, організатором якого виступила Громадська спілка «Асоціація футболу Уманського району», а головним суддею – Олександр Мамбик, який забезпечив якісне суддівство протягом усього турніру.
Щиро вітаємо всіх учасників чемпіонату. Бажаємо подальших вдалих поєдинків та яскравих перемог.
За інформацією: Відділ з питань фізичної культури, спорту та молодіжної політики м. Умань