![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/425346045_787886230046984_3840987661249388233_n.jpg)
30 – 31 січня 2024 року в м. Київ відбувся І етап Кубку України з легкоатлетичних метань, на якому гідно виступила команда Уманська дитячо-юнацька спортивна школа .
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/425346045_787886230046984_3840987661249388233_n-768x1024.jpg)
У підсумку змагань маємо такі результати:
1 місце – Поліна Дзерожинська в метанні молота (3 кг), чим виконала норматив для участі в Чемпіонаті Європи, що проходитиме в Словаччині влітку цього року;
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/425247987_787886200046987_3202228753329968440_n-768x1024.jpg)
1 місце – Леся Мельник у метанні молота (4 кг);
2 місце – Ігор Кравченко у метанні диску (1 кг);
2 місце – Єдвард Турутов у метанні диску (1,75 кг);
3 місце – Максим Валюх у метанні молота (4 кг);
3 місце – Максим Коломієць у метанні молота (5 кг);
3 місце – Олександр Забіяка у метанні диску (1 кг).
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/425369783_787886180046989_6248645377238615471_n-768x1024.jpg)
Щиро вітаємо юних уманських спортсменів та тренера Дмитра Чаплигіна з високими досягненнями. Бажаємо подальших вдалих виступів та яскравих перемог на благо Умані та України!
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/02/425386409_787886283380312_8405755330812195678_n-768x1024.jpg)
Повідомляє Уманська міська рада