![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/01/423236113_786590140176593_2496965420860568346_n-1.jpg)
Щиро вітаємо Свірську Дар’ю, ученицю 8-В класу, яка посіла 1 місце у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді “Найнудніша олімпіада України”, у рамках Національного Фестивалю “Код Нації”, з предмету української мови (керівник – Юлія Загороднюк).
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/01/423236113_786590140176593_2496965420860568346_n-1024x767.jpg)
Головною метою даної Олімпіади є сприяти розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів, виявленню обдарованих дітей та створенню середовища, яке стимулює їхнє освітнє та наукове зростання, спонукати учнів до активного самовдосконалення та поглибленого вивчення наукових дисциплін.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2024/01/423779515_786590206843253_7954960418092598007_n-1014x1024.jpg)
Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів у майбутньому!
Повідомляє Уманська міська рада