![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/12/407445565_749329357236005_3702565185563708763_n.jpg)
В єдності наша сила
Нещодавно в Полянецькому сільському клубі УМБК дітлахи спільно з дорослими долучились до корисної справи – виготовлення окопних свічок для наших захисників.
Окопна свічка – важлива річ, якої зараз потребують наші захисники. Вона є універсальним і довготривалим джерелом тепла у складних умовах життя, така саморобна свічка горить до 8 годин.
Разом до перемоги, Слава Україні!
Повідомляє Уманська міська рада