![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/11/405503126_745304564307501_3675131688785870080_n.jpg)
25-річний житель Христинівської міської територіальної громади викрав мобільний телефон подруги, коли вона прийшла до нього на обід. Поліцейський повернув жінці ґаджет.
31-річна жінка розповіла поліцейському офіцеру Христинівської громади Сергію Перепелиці, що після обіду зі знайомим у неї зник мобільний телефон. Жінка запідозрила чоловіка в крадіжці, але він все заперечував й казав їй, що у своєму будинку ґаджета не бачив.
Поліцейський офіцер громади одразу взявся за роботу.
У процесі встановлення повних обставин інциденту Сергій Перепелиця з’ясував, що 25-річний товариш й справді таємно викрав мобільний телефон. У скоєному він зізнався та видав поліціянту ґаджет потерпілої.
Наразі слідчими розслідується кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 КК України. За крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану, чоловіку загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.
Повідомляє Поліція Черкаської області