23.06.2024

В Умані у повному складі працює сектор протидії домашньому насильству. За три місяці роботи поліцейські отримали 121 звернення та 30 осіб поставили на профілактичний облік.

“До складу сектору увійшли досвідчені правоохоронці, які пройшли спеціальне навчання із запобігання та профілактики вчинення домашнього насильства. Вони обслуговують лише ті виклики, що стосуються домашнього насильства”, – розповів начальник сектору Олександр Галіч.

Він додав, що за три місяці роботи поліцейськими було складено 30 адміністративних протоколів за ст. 173-2 КУпАП. Щодо кривдників вони винесли 39 термінових заборонних приписів та провели оцінку ризиків вчинення домашнього насильства. За двома фактами внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 125 КК України.

Траплялися сім випадків, коли факти домашнього насильства не підтверджувалися. У результаті на громадян склали протоколи ст. 183 КУпАП.

“Ми працюємо безперервно та цілодобово. Команда має суттєвий досвід у протидії сімейним кривдникам та налагоджені ефективної комунікації з громадянами. Тож, якщо ви або ваші близькі страждають від домашнього насильства, не зволікайте – звертайтесь до поліції на спецлінію «102»”, – зазначив начальник сектору Олександр Галіч.

Повідомляє Поліція Черкаської області