![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/11/396981235_735292935306314_4029578460220980813_n.jpg)
« Чергова допомога нашим воїнам.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/11/396961375_735292805306327_9222751144694778707_n-1024x683.jpg)
Передали нашим військовим 8 пікапів, 50 дронів, 11 прожекторів, які закупили за кошти місцевого бюджету задля посилення обороноздатності нашої країни.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/11/396981563_735292841972990_1784590486768448463_n-1024x683.jpg)
Тільки завдяки тісній співпраці громади та депутатів міськради, які активно беруть участь у житті міста та країни, маємо змогу забезпечувати хлопців усім необхідним.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/11/399785828_735292918639649_4779026136151002579_n-1024x683.jpg)
Незважаючи ні на що, ми і надалі будемо працювати та наближати Перемогу!
Вистоїмо! Переможемо! », – повідомила міський голова Ірина Плетньова.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/11/399833243_735292891972985_4171441457018347855_n-1024x683.jpg)
Повідомляє Уманська міська рада