![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/11/398107398_732811518890139_3038883484740615490_n.jpg)
Підакцизний товар кермувальник перевозив у пластикових місткостях. Речовини зі специфічним запахом спирту вилучили та направили на експертне дослідження. За фактом відкрили кримінальне провадження.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/11/398083715_732811515556806_415493505147719662_n-768x1024.jpg)
Правоохоронці зупинили транспортний засіб у місті Тальне. За кермом Nissan Primastar перебував 55-річний житель Умані. В авто поліціянти виявили 27 пластикових місткостей з характерним запахом спирту, без акцизу та відповідних документів.
У результаті, слідчо-оперативна група вилучила 135 літрів, ймовірно, спирту. Речовини направили на експертне дослідження до Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.
Порушнику загрожує покарання у вигляді штрафу від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
Повідомляє Поліція Черкаської області