![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/02/1677332813-127.jpeg)
Уманський районний відділ поліції має на своїй службі вісім вухатих підлеглих різних порід, таких як бельгійські вівчарки (малінуа), лабрадори та німецькі вівчарки.
Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Черкаській області.
Кінологи навчають своїх вихованців в чотирьох основних напрямках. Один з них – це службово-розшукові собаки, які працюють на запаховому сліді злочинців. Також є спеціально навчені собаки для пошуку вибухових речовин та зброї, для розшуку наркотиків та один пес, що навчений реагувати на трупний запах.
![](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/332194735_1500678787002527_761210887216703464_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=7bqjDE_NbFwAX84q7f1&tn=Qav3tuAGG3qa2lBV&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&oh=00_AfDbm5Ex_w3CpzX4a2vg4QiaAi9mke2ehxRk-qa7KlUNww&oe=63FED813)
Кожен день “поліцейські” чотирилапі вдосконалюють свої навички в залежності від напрямку роботи, практикуючи загальні та спеціальні курси дресирування.
Під час тренувань вони проходять тестування на здатність виявляти запахові сліди. Одним з основних етапів навчання службової собаки є пошук знахідок. Кінолог закладає схованку, а потім дає команду собаці на її пошук. Коли тварина знаходить схованку, вона сідає біля неї, а кінолог підкріплює правильний вибір грою м’ячиком.