![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/10/394511410_725533949617896_8731827228695732164_n.jpg)
До складу групи входило шість учасників. Наркотичні засоби зловмисники збували на території Умані та Уманського району. Чотирьом підозрюваним вже обрали запобіжний захід.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/10/394476221_725534062951218_4019238303914127405_n-1024x576.jpg)
За процесуального керівництва прокуратури Черкаської області чотирьом фігурантам оголошено про підозру у вчиненні злочину передбаченого частиною 1 та 2 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Їм загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Повідомляє Поліція Черкаської області