![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/09/382489469_710869317748676_8138877759130052767_n.jpg)
В Уманській громаді в рамках Першого міжнародного мультижанрового фестивалю “Свобода вибору” розпочала роботу виставка картин, що оживають: «Літери, якими створений світ».
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/09/383504227_710868944415380_4536678476473237852_n-1024x683.jpg)
В Уманському державному педагогічному університеті ім.П.Тичини представлена серія мультимедійних офортів (с) тель-авівських художників Сергія Бунькова і Тенно Пент Соостера, присвячена написанню літер на івриті.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/09/383493499_710869324415342_769159313772126329_n-1024x683.jpg)
На відкриття завітало керівництво Уманської громади, митці, молодь та поціновувачі творчості тель-авівських художників.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/09/383464086_710869287748679_143704402237829567_n-1024x683.jpg)
Виставка діятиме три тижні в УДПУ корпус №3 (новий), вул.Садова, 28.
Унікальні картини можна «оживити» за допомогою застосунку Artivive.
Завітайте та пориньте у світ мультимедійної офорти!
Повідомляє Уманська міська рада