![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/09/377463011_699537555548519_6249660808868139563_n.jpg)
“Сьогодні мала за честь відвідати чемпіонат Черкаської області з греко-римської боротьби серед молодих юнаків пам’яті Героя України Кузьми Дерев’янка.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/09/377510070_699537455548529_1286394673833080713_n-1024x683.jpg)
Дуже символічно, що саме у день фізичної культури і спорту відбувається даний чемпіонат.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/09/377504210_699537512215190_86644379972732519_n-1024x768.jpg)
Вітаю спортсменів з їх професійним святом та чемпіонатам. Дякую спонсором даних змагань, які частину свого життя і праці вкладають у те, щоб привиди дітям любов до спорту. Подібні заходи є знаковими та важливими для спортивної кар’єри наших дітей.
![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/09/377464274_699537472215194_4407998235189303494_n-1024x768.jpg)
Бажаю юним борцям та їх тренерам перемог на шляху до Олімпу! », – повідомила Ірина Плетньова – міський голова м.Умань
Повідомляє Уманська міська рада