![](https://hromadske-uman.com/wp-content/uploads/2023/09/373583678_694999482668993_2845433899834038275_n.jpg)
1 вересня в загальноосвітніх навчальних закладах відбулися урочистості до свята першого дзвоника.
День знань – це особливе свято, яке символізує про початок нового навчального року та новий період в житті наших юних першачків.
«Дорогі діти, шановні вчителі та батьки. Я вас вітаю з таким гарним сьогоднішнім днем – початком навчального року. Хочу побажати всім вам міцного здоров’я, бажання навчатися, терпіння, витримки, адже діти це наше майбутнє.
Я хочу подякувати всім, хто долучився до ремонтних робіт в закладі освіти для того, щоб зробити навчання у вашій школі комфортним і зручним.
Ми і надалі з депутатами міської ради, виконавчим апаратом будемо робити все можливе, щоб навчання у наших закладах освіти було комфортним », – зазначила у вітальному слові Уманський міський голова Ірина Плетньова.
З Днем знань!
Слава Україні!
Повідомляє Уманська міська рада