Ще одна довгоочікувана звістка, яка стала справжнім символом надії для всієї громади. Після чотирьох років російського полону додому повернувся уманчанин, матрос Андрій Мурзак.
Про це повідомила Уманська міська рада на своїй офіційній сторінці у Facebook.
Матрос Мурзак Андрій Юрійович, 1995 року народження, потрапив у російський полон 27 травня 2022 року під час оборони Маріуполя. У неволі військовий провів 4 роки і 1 місяць.
Його повернення стало довгоочікуваною подією для рідних, друзів та всієї Уманської громади, яка весь цей час жила з вірою, що Захисник обов’язково повернеться додому.
«Стільки часу очікування, віри й надії — і нарешті найважливіше: він знову вдома, серед своїх. Дякуємо кожному, хто наближав цей день — хто боровся, хто вів перемовини, хто не давав згаснути надії. Окрема вдячність родині, яка всі ці роки чекала і вірила. Нехай попереду буде тільки спокій, відновлення та мирне життя. Вдома. Серед своїх. Назавжди», — зазначила міський голова Ірина Плетньова.
Інформацію для публікації взято з офіційної сторінки у Facebook Уманської міської ради.
Бажаємо Андрію якнайшвидшого відновлення, сил та мирного життя поруч із рідними.

There is no ads to display, Please add some