24.06.2026

Представники Уманської громади взяли участь у всеукраїнських ветеранських змаганнях «НА ХВИЛІ 2.0», які з 19 по 21 червня відбулися в Одесі на узбережжі Чорного моря. Захід об’єднав близько 180 ветеранів із різних регіонів України, ставши не лише спортивною подією, а й потужним майданчиком для підтримки, спілкування та взаємодії між учасниками ветеранської спільноти.

Змагання організували амбасадори спільноти «Вільні Воїни» Арсен Рябошапко та Ілля Пилипенко. Урочисте відкриття відбулося на інклюзивному пляжі «Без меж» в Одесі.

Серед учасників були й ветерани з Уманської громади, які гідно представили місто та долучилися до всеукраїнської ініціативи, спрямованої на відновлення, соціалізацію та підтримку захисників і захисниць України.

Подібні заходи вкотре доводять ефективність принципу «ветеран для ветерана», коли люди, які пройшли схожий життєвий шлях, допомагають одне одному адаптуватися до мирного життя, знаходити нові можливості для розвитку та відчувати підтримку однодумців.

Особливого значення такі проєкти набувають сьогодні, адже кількість ветеранських ініціатив в Україні щороку зростає, формуючи культуру взаємоповаги, єдності та взаємодопомоги.

Як повідомили на офіційній сторінці Уманської міської ради у Facebook, учасники заходу отримали можливість не лише випробувати себе у спортивних активностях, а й стати частиною великої спільноти людей, яких об’єднують сила духу, стійкість і прагнення до нових звершень.

Уманська громада висловила вдячність організаторам змагань та всім, хто долучився до їх проведення, за створення простору підтримки, єдності та нових можливостей для українських ветеранів.

Пишаємося нашими захисниками та захисницями і бажаємо їм міцного здоров’я, незламності та нових перемог.


There is no ads to display, Please add some